Açıklama

Yeni wax güçlendirici teknolojisi ile yenilenmiş olan Adam’s Detail Spray aracınızın daha uzun korunmasını sağlar. Her siliş ile aracınızın cilasının koruma süresini toplamda 2 aya kadar uzatabilirsiniz!

Adam’s Detail Spray’i boya, cam, krom, jantlar, ızgaralar ve trimlerde güvenli bir şekilde bir kere püskürtüp ve mikrofiber bez ile silip temizleyip ve parlatmak mümkün. Yeni formül ile kullanması artık daha basit, daha az silme ihtiyacı gerektiriyor ve eskisine göre daha az iz bırakıyor.

Adam’s Detail Spray’i güvenli ve efektif olarak aracınızı killerken kullanabilirsiniz. Bu güçlü kombinasyon ile boyanız herhangi bir boya temizleyicisine göre daha temiz ve pürüzüz olacaktır. Aracınızı soluk gösteren toz ve diğer kirleticileri yok eder.

Daha iyi bir yıkama ve kurulama tecrübesi için, aracınızı yıkayıp ve duruladıktan sonra, aracınızın üzerine püskürtün ve kurulayın. Böylece Adam’s Detail Spray’i kurutucu etken olarak kullanabilirsiniz. Aracınız bu şekilde daha hızlı kuruyacaktır ve yeni cilalanmış bir görüntü meydana gelecektir.

Adam’s Detail Spray’i motor kaputunun altında kapı eşikleri ve diğer tüm üst yüzeylerde kullanabilirsiniz. Hatta aracınızın iç yüzeylerinde bile toz alıcı etken olarak konsolda,kapıda ve koltuklarda kullanabilirsiniz. Sadece püskürtün ve mikrofiber bir bez ile silin. İz bırakmaz ve kokusu çok güzeldir.

KULLANIM TALİMATI

-Aracınızın üstüne püskürtün.

-Mikrofiber bez ile silin.